Sędziowie kynologiczni w oddziale:

Kępka Agnieszka
     sędzia - międzynarodowy - agility
     sędzia - międzynarodowy - obedience
     sędzia - międzynarodowy - praca psów towarzyszących
     sędzia - międzynarodowy - praca psów obronnych

Kościańska Marta

     sędzia - międzynarodowy - Grupa 10 FCI - charty
     sędzia - krajowy - Grupa 7 FCI - wyżły

Pawlicki Mariusz

     sędzia - krajowy - Grupa 3 FCI - teriery

Przeworska Iwona
     sędzia - krajowy - Grupa 1 FCI - owczarki i inne psy pasterskie, z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła



Asystenci kynologiczni w oddziale:

Barszczewska Joanna
     specjalność 1B

Bieńko Monika
     specjalność 3A

Dudek Marlena
     specjalność 2A

Gac Radosław
     specjalność 1B

Galek Hanna
     specjalność 8

Garbacka-Warecka Anna
     specjalność 1B

Jaworska Anna
     specjalność 1B i 22

Jeżewska Ines
     specjalność 9A

Lewandowska Angelika
     specjalność 10 i 16

Lipnicka-Sapielak Magdalena
     specjalność 1A

Lisowska Joanna
     specjalność 1B

Mejer Jarosław
     specjalność 2C

Pawelczyk Marianna
     specjalność 9B

Sławiński Tomasz
     specjalność 4 i 13B

Smentek Aleksandra
     specjalność 1B

Smentek Maja
     specjalność 1B

Szpakowska Monika
     specjalność 22

Wawrzyniak Leonard
     specjalność 10 i 16

Wróbel Artur
     specjalność 10 i 16


WYKAZ I ZAKRES SPECJALNOŚCI SĘDZIÓW I ASYSTENTÓW

SPECJALNOŚCI WYSTAWOWE

Specjalność 1A Grupa I – tylko owczarki niemieckie
Specjalność 1B Grupa I (z wyłączeniem owczarków niemieckich)
Specjalność 2A Grupa II sekcja 1 – pinczery, sznaucery, czarny terier rosyjski
Specjalność 2B Grupa II sekcja 2, podsekcja 2.1 – molosy typu dogowatego
Specjalność 2C Grupa II sekcja 2, podsekcja 2.2 – molosy typu górskiego i sekcja 3 szwajcarskie psy pasterskie
Specjalność 3A Grupa III sekcja 1, 2 i 4 – teriery z wyłączeniem typu bull
Specjalność 3B Grupa III sekcja 3 – teriery typu bull
Specjalność 4 Grupa IV – jamniki
Specjalność 5 Grupa V – szpice i psy w typie pierwotnym
Specjalność 6 Grupa VI – psy gończe i rasy pokrewne
Specjalność 7 Grupa VII – wyżły
Specjalność 8 Grupa VIII – aportery, płochacze i psy dowodne
Specjalność 9A Grupa IX, sekcja 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10 – psy ozdobne i do towarzystwa z wyłączeniem ras azjatyckich i molosów małego formatu
Specjalność 9B Grupa IX, sekcja 4, 5, 8, 11 – psy ozdobne i do towarzystwa: rasy azjatyckie i molosy małego formatu
Specjalność 10 Grupa X – charty
Specjalność 11 Jedna rasa
Specjalność 12 Kilka ras z jednej specjalności
Specjalność 12A Rasy polskie

SPECJALNOŚCI UŻYTKOWE

Specjalność 13A Praca psów myśliwskich - próby i konkursy pracy wyżłów i psów myśliwskich małych ras pracujących w polu oraz konkursy A, B i C retrieverów
Specjalność 13B Praca psów myśliwskich - próby i konkursy pracy dzikarzy, norowców (również konkursy łączone), tropowców, posokowców i gończych
Specjalność 14 Praca psów towarzyszących PT, test zachowania socjalnego BH, praca psów obronnych IPO i psów tropiących FH.
Specjalność 15 Praca psów towarzyszących
Specjalność 16 Wyścigi chartów
Specjalność 17 Wyścigi psich zaprzęgów
Specjalność 18 Praca psów ratowniczych
Specjalność 19 Młody Prezenter
Specjalność 20 Obedience
Specjalność 21 Praca psów pasterskich i zaganiających
Specjalność 22 Agility
Specjalność 23 PT i obedience
Specjalność 24 Licencjonowanie psów hodowlanych