Sekcje


Magdalena Lipnicka – Sapielak – grupa I, tel. 600-950-770 NA TELEFON
Owczarki Niemieckie Krótkowłose i Długowłose

Joanna Lisowska - grupa I, tel. 786-967-209 Środa 17.00-19.00
Owczarek australijski kelpie, Groenendael, Laekenois, Malinois, Tervueren, Schipperke, Australijski cattle dog, Bearded collie, Owczarek staro angielski Bobtail, Owczarek szkocki, Owczarek szetlandzki, Welsh corgi Cardigan i pembroke, Polski owczarek podhalański, Owczarek portugalski,

Maja Smentek – grupa I, tel. 720-812-967 Środa 17.00-19.00
Schapendoes, Owczarek holenderski, Saarlooswolfhond, Bouvier des ardennes, Bouvier des flandres, Ceskoslovensky vlciak, Slovensky Cuvac, Komondor, Kuvasz, Mudi, Puli, Pumi, Bergamasco, Maremmano-Abruzzese, Polski owczarek nizinny, Owczarek francuski – Beauceron, Owczarek francuski – Briard, Owczarek pirenejski, Owczarek pikardyjski, Schipperke, Owczarek chorwacki, Cao da Serra de Aires, Owczarek południoworosyjski Jużak, Ciobanesc Romanesc Miortic i Carpatin, Owczarek kataloński, Owczarek z Majorki

Anna Garbacka – Warecka – grupa I, tel. 506-998-263 PIĄTEK 10.00 – 12.00
Border collie

Magda Kalwajtys – grupa I i VIII, tel. 660-736-491 PIĄTEK 10.00 – 13,30
I - Biały owczarek szwajcarski,
VIII- Nova scotia duck tolling retriever, Curly coated retriever, Flat coated retriever, Golden retriever, Labrador retriever, Chesapeake Bay retriever

Marlena Dudek – grupa II, tel. 604-954-583 I i III CZWARTEK
Pinczer austriacki, Pinczer małpi, Pinczer średni, Pinczer miniaturowy, Doberman, Sznaucer olbrzym, Sznaucer miniaturowy, Sznaucer średni, Hollandse smoushond, Czarny terier rosyjski

Patrycja Chudowicz – grupa II, tel. 509-234-760 PONIEDZIAŁEK 17.00 – 19.00
Cane cors Italiano, Dog argentyński, Fila brasileiro, Shar pei, Broholmar, Dogue de bordeaux, Bokser, Dog niemiecki, Rottweiler, Buldog angielski, Bullmastiff, Mastif angielski, Mastif neapolitański, Tosa, Cao fila de Sao Miguel, Dog kanaryjski, Dog z Majorki

Jarosław Mejer – grupa II, tel. 697-076-986 I i III ŚRODA
Appenzeller, Berneński pies pasterski, Entlebucher, Duży szwajcarski pies pasterski, Landseer, Owczarek kaukaski, Leonberger, Hovawart, Bernardyn d/k, Moskiewski stróżujący, Anatolian, Pies kanaryjski, Nowofundland, Owczarek środkowoazjatycki, Pirenejski pies górski, Mastif tybetański , Sarplaninac, Tornjak, Kraski ovcar, Pies pasterski z Bukowiny

Monika Bieńko – grupa III, IX, Rasy nieuznane, tel. 502-500-319 PONIEDZIAŁEK 17.00 – 19.00
Yorkshire terrier, Australian sylkin terrier, English toy terrier, Chihuahua, Maltańczyk

Mariusz Pawlicki – grupa III i VI, tel. 501-006-577, PONIEDZIAŁEK 17.00 – 19.00
III - Terier brazylijski, Niemiecki terier myśliwski, Airedale terrier, Bedlington terrier, Border terrier, Foksterier, Lakeland terrier, Manchester terrier, Parson russell terier, Terrier walijski, Irish glen of imaal terrier, Irish soft coated wheaten terrier, Terrier irlandzki, Kerry blue terrier
VI - Bloodhound, Billy, Gończe, Gascon saintongeois, Duże gończe, Foxhound, Otterhound, Ogar polski, Basset, Basset hound, Beagle, Posokowiec, Dalmatyńczyk, Rodhesian ridgeback

Joanna Susicka – Maciak – grupa III, tel. 792-151-005 PONIEDZIAŁEK 17.00 – 19.00
Terier australijski, Terier czeski, Carin terrier, Dandie dinmont terrier, Jack russell terier, Norfolk terrier, Norwich terrier, Terier szkocki, Sealyham terrier, Skye terrier, West highland white terrier, Nihon teria, Bulteriery, Staffordshire bull terier, American staffordshire terrier

Tomasz Sławiński – grupa IV i VII, tel. 602-607-126 PARZYSTY TYDZIEŃ ROKU
IV - Jamniki
VII - Wyżły, Mały Munsterlander, Gryfon korthalsa, Pointer, Setery

Sylwia Goszka – grupa V, tel. 508-358-255 I PONIEDZIAŁEK
Pies grenlandzki, Samoyed, Alaskan malamute, Siberian husky, Karelski pies na niedźwiedzie, Elkhund, Lundehund, Łajka, Jamthund, Norrbottenspets, Suomenlpinkoir, Lapinporokoira, Islandzki pies pasterski, Norsk buhund, Svensk lapphund, Vastgotaspets, Szpice, Chow chow, Eurasier, Akita, Hokkaido, Kai, Kishu, Shiba, Shikoku, Korea jindo dog, Basenji, Canaan dog, Pies faraona, Nagi pies meksykański, Nagi pies peruwiański, Cirneco dell’Etna, Podengo, Podenco, taiwan dog, Thai ridgeback dog

Hanna Galek – grupa VIII, tel. 515-670-164 ŚRODA 17.30 – 19.00
Płochacz niemiecki, Clumber spaniel, Cocker spaniel ang. i ameryk, Springer spaniel ang. i walijski, Field spaniel, Sussex spaniel, Kooikerhondje, Barbet, Irlandzki spaniel dowodny, Lagotto Romanowo, Fryzyjski i hiszpański pies dowodny, Amerykański spaniel dowodny

Yvette Dobroczek – grupa IX, tel. 511-048-882 PIĄTEK 12.00 – 14.00
Gryfonik, Brabantczyk, Chiński grzywacz, Boston terrier, Mops, Buldog francuski, Kromofohlander

Ewa Lipińska – grupa IX, tel. 508-326-707 I i III PONIEDZIAŁEK
Pudel, Lhasa apso, Shih tzu, Spaniel i terier tybetański, Cavalier king charles spaniel, King charles spaniel, Pekińczyk, Chin japoński, Spaniel kontynentalny Papillon i Pphalene

Leonard Wawrzyniak – grupa X, tel. 606-422-501 NA TELEFON
Charty, Whippet, Wilczarz irlandzki


Aktualizacja:  08.11.2018