Szanowni Państwo,
z powodu niezależnego od organizatora, zostaliśmy zmuszeni
przełożyć termin egzaminu na 30 października 2021r. (sobota).

ZKWP Zarząd Główny zwołał Zjazd Delegatów w dniach 9-10 października 2021r. czyli w pierwotnym terminie naszych egzaminów. Okazało się, że powyższe uniemożliwia przyjazd sędziów w tym czasie do Bystrej.

Za zmianę przepraszamy. Jeśli ktoś z Państwa nie może wziąć udziału w egzaminie/testach/przeglądzie w nowym terminie i wniósł opłatę, uprzejmie prosimy o informację do ZKWP O/Gdynia w celu zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Z poważaniem,
Piotr Brochocki

 


PRZEGLĄD HODOWLANY

Informujemy, że w dniu 9.10.2021 (sobota) w miejscowości Bojano, ul. Rolnicza 1, zostanie przeprowadzony przegląd hodowlany, wprowadzony na czas obowiązywania ograniczeń związanych z epidemią COVID-19, które uniemożliwiają organizację wystaw psów rasowych.

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z zasadami przeglądu hodowlanego oraz przesłanie uzupełnionego wniosku o przeprowadzenie przeglądu hodowlanego na mail: szkolenia@zkwpgdynia.pl
 
Przegląd hodowlany przeprowadzi sędzia międzynarodowy Pan Piotr Król.
 
Zasady przeglądu hodowlanego (PDF) >
 
Zgłoszenie (PDF) > 
 


EGZAMINY, TESTY

W dniach 9-10.10.2021 odbędą się egzaminy BH-VT, PT1, PT2, PT3, PTT1, PTT2, FPR 1, FPR2, FPR3, IGP1, IGP2 oraz testy psychiczne wszystkich ras wraz z przeglądem owczarków niemieckich.

Sędziowie:
Tadeusz Roszkiewicz - sędzia prób pracy
Zbigniew Szcześniak - sędzia eksterieru ON
Miejsce: Plac Szkoleniowy dla psów JAFFAR, 83-021 Bystra (gm. Pruszcz Gdański)

więcej (PDF) >
 


PRZEGLĄDY MIOTÓW

Informujemy, że od 1 września 2021 r. zostają przywrócone przeglądy miotów na zasadach określonych w regulaminie Hodowli Psów Rasowych ZKwP. Jednocześnie nadmieniamy, iż w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, Kierownik sekcji ma prawo odmówić wykonania przeglądu w hodowli pozostając jednocześnie do dyspozycji Hodowcy w siedzibie oddziału.
 


CERTYFIKATY PRZYDOMKA HODOWLANEGO

Wnioski o certyfikat przydomka hodowlanego (dla już zarejestrowanych przydomków) dostępne są w systemie na stronie: www.e-zkwp.pl 

Każdy członek ZKwP, mający opłaconą składkę członkowską za rok bieżący, może dokonać rejestracji w systemie, a po aktywacji konta i zalogowaniu wysłać wniosek o certyfikat.
W celu ułatwienia rejestracji i logowania, można skorzystać z opcji logowania dla użytkowników systemu wystawy.NET, analogicznie jak jest w przypadku logowania do systemu rankingowego (docelowo system rankingowy zostanie włączony do systemu e-zkwp).

Certyfikat przydomka dostępny jest w dwóch formach:
elektronicznej (plik PDF) – bezpłatnej
drukowanej– odpłatnej (opłata wynosi 50 zł i można jej dokonać również w systemie – płatności on-line PayU). Wydrukowany certyfikat zostanie wysłany pocztą na adres właściciela oraz udostępniony również w postaci pliku PDF (do pobrania w systemie).


KOMUNIKAT ZG ZKwP
w sprawie
zakazu cięcia uszu i ogonów u psów - WIĘCEJ > 


Informujemy, że składka członkowska za rok 2021 wynosi 70 zł.  
Składki można opłacać w kasie oddziału lub na konto: PEKAO SA I O/Gdynia 92 1240 1239 1111 0000 1642 8100

Opłacenie składki członkowskiej za rok bieżący jest warunkiem koniecznym do korzystania ze wszystkich świadczeń Związku: wystawy, hodowla, szkolenie.

Zgodnie z §18 Statutu ZKwP członkostwo w Związku ustaje automatycznie na skutek wstąpienia do innej krajowej organizacji kynologicznej.


 Wystawy - Dog Shows
2021