RANKING WYSTAWOWY

Zapraszamy wszystkich Członków Oddziału Gdynia do wzięcia udziału w rankingu wystawowym za rok 2022!
Ranking obejmuje sezon wystawowy za okres 01.01.2022-31.12.2022. Zgłoszenia przyjmowane będą do 12.01.2023 (jest to termin ostateczny i nieprzekraczalny).
Zgłoszenie przystąpienia do rankingu odbywa się poprzez: dostarczenie do sekretariatu Oddziału kompletu dokumentów lub wysyłkę ich na adres e-mail: ranking.gdynia@gmail.com
Czekamy na Państwa Zgłoszenia !!

Regulamin rankingu (DOC) >

Punktacja (PDF) >

Zgłoszenie do rankingu (DOC) >
 


PRZEGLĄD HODOWLANY

Informujemy, że w dniu 18.12.2022 (niedziela) o godz. 11.00 w biurze oddziału w Gdyni, ul. Morska 303A zostanie przeprowadzony przegląd hodowlany.

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z zasadami przeglądu hodowlanego oraz przesłanie uzupełnionego ZGŁOSZENIA PSA/SUKI DO PRZEGLĄDU HODOWLANEGO wraz z kopią rodowodu na mail: szkolenia@zkwpgdynia.pl

Informacje o przeglądzie hodowlanym (DOC) >

Formularz zgłoszeniowy (PDF) >
 


KURS ASYSTENCKI

Zapraszamy na KURS DLA KANDYDATÓW NA ASYSTENTÓW KYNOLOGICZNYCH.

Dodatkowe informacje na stronie:  www.kurszkwp.pl
Zgłoszenia: kurs.gdynia.sopot@gmail.com

 


PRZEGLĄDY MIOTÓW

Informujemy, że od 1 września 2021 r. zostają przywrócone przeglądy miotów na zasadach określonych w regulaminie Hodowli Psów Rasowych ZKwP. Jednocześnie nadmieniamy, iż w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, Kierownik sekcji ma prawo odmówić wykonania przeglądu w hodowli pozostając jednocześnie do dyspozycji Hodowcy w siedzibie oddziału.
 


CERTYFIKATY PRZYDOMKA HODOWLANEGO

Wnioski o certyfikat przydomka hodowlanego (dla już zarejestrowanych przydomków) dostępne są w systemie na stronie: www.e-zkwp.pl 

Każdy członek ZKwP, mający opłaconą składkę członkowską za rok bieżący, może dokonać rejestracji w systemie, a po aktywacji konta i zalogowaniu wysłać wniosek o certyfikat.
W celu ułatwienia rejestracji i logowania, można skorzystać z opcji logowania dla użytkowników systemu wystawy.NET, analogicznie jak jest w przypadku logowania do systemu rankingowego (docelowo system rankingowy zostanie włączony do systemu e-zkwp).

Certyfikat przydomka dostępny jest w dwóch formach:
elektronicznej (plik PDF) – bezpłatnej
drukowanej– odpłatnej (opłata wynosi 50 zł i można jej dokonać również w systemie – płatności on-line PayU). Wydrukowany certyfikat zostanie wysłany pocztą na adres właściciela oraz udostępniony również w postaci pliku PDF (do pobrania w systemie).


KOMUNIKAT ZG ZKwP
w sprawie
zakazu cięcia uszu i ogonów u psów - WIĘCEJ > 


Informujemy, że składka członkowska za rok 2022 pozostała w tej samej kwocie i wynosi 70 zł.  
Składki można opłacać w kasie oddziału lub na konto: PEKAO SA I O/Gdynia 92 1240 1239 1111 0000 1642 8100

Opłacenie składki członkowskiej za rok bieżący jest warunkiem koniecznym do korzystania ze wszystkich świadczeń Związku: wystawy, hodowla, szkolenie.

Zgodnie z §18 Statutu ZKwP członkostwo w Związku ustaje automatycznie na skutek wstąpienia do innej krajowej organizacji kynologicznej.
 


DRUKI DO POBRANIA

Deklaracja członkowska (PDF) >
Zasady współwłasności psa/suki (PDF) >
Oświadczenie hodowcy (DOC) >
Potwierdzenie znakowania szczeniąt (PDF) >
Wniosek o przydomek hodowlany (PDF) >
Załącznik do rodowodu eksportowego (DOC) >


 Wystawy - Dog Shows